Kadıköyde Kuru Temizleme - Dry Nişantaşı

Kadıköyde Kuru Temizleme

Kadıköyde kuru temizleme hizmeti sunan firmamız, en son teknoloji cihazlarla hijyenik temizlik hizmeti sunmaktadır. Kuru temizleme  alanında  haftanın 7 günü hizmet sunan firmamız, ücretsiz servis seçenekleri ile ürünlerinizi kapınızdan alarak temizliyor ve yine kapınıza teslim ediyoruz. Kuru temizleme  esnasında  ıslak dokunun zarar görmeden ve yıpranma söz konusu olmadan  temizlenmesi sağlamaktayız.

Çamaşır makinelerinde  yıkanan ürünler, zamanla deterjanın etkisi ile yıpranır ve rengi çabucak atar. Fakat kuru temizleme işleminde bu olay gerçekleşmemektedir. Kuru temizleme esnasında  su ve deterjan kullanılmadığı için, ürünler  yıpranmadan ve renklerde  kayıplar yaşanmadan  kuru temizleme  işlemi gerçekleşmektedir.

Kadıköyde kuru temizleme servisimizde ürünlerinizi düzenli olarak temizletmek giysileriniz açısından oldukça yararlıdır. Çünkü giysilerin dokularına yerleşmiş gizli kir ve pisliği, kuru temizleme sayesinde söküp atabilir ve bu sayede ürünleriniz ilk günkü yeni görünümüne kavuşur. Firmamız, kadıköy kuru temizleme ve  aynı zamanda, ütü, halı yıkama, yerinde  koltuk ve perde temizliği de  yapmaktadır. Uygun fiyat ve kaliteli temizlik için drynişantaşı’nı seçerek, kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz…

Kadıköy kuru temizleme telefon