Kuru temizlemede nelere dikkat edilmeli - Dry Nişantaşı

Kuru temizlemede nelere dikkat edilmeli

Ataşehir kuru temizleme
Kuru temizleme nedir?
26 Kasım 2016
Ataşehir kuru temizleme
Kuru Temizlemenin Tanımı
6 Aralık 2016

Kuru temizlemede nelere dikkat edilmeli, konusunu açıklamak gerekirse, ilk olarak firma seçimini özenle yapmanız gerekmektedir. Yıllardır ataşehir kuru temizleme hizmeti sunan drynişantaşı, sizlere eşsiz bir deneyim kazandırmaktadır. Bir dikkat edilmesi gereken konu ise, ürünlerinizde yazlık kışlık ayrımı yapıyorsanız, kuru temizleme yapıldıktan sonra  katlanıp ayrım yapılmalıdır.  Bunun sebebi ,uzun süre kirli kalan ürünler ürünler üzerindeki lekelerin bir süre sonra çıkarılamayacak kadar derinlere işlemesidir. Lekeli ürünlerin kuru temizleme firmasına teslim edilirken, lekenin neden kaynaklandığını bildirmeniz de önemli bir husustur. Aynı zamanda meyve suyu, çay gibi açık renkli lekeler, gözden kaçabiliyor ve bu konuda dikkatli olunması gerekiyor. Kuru temizlemeye verilecek ürünlerin olası bir renk kayıplarını önlemek için, takım veya aynı renk türünden giysilerin seçilerek kuru temizlemeye gönderilmesi, olası renk kayıplarını büyük oranda  engellemektedir.

Kuru temizleme yapılacak ürünleri göndermeden önce ütü gibi işlemlerden uzak tutmanız gerekmektedir. Çünkü ütülenen leke, dokuya daha da çok işleyeceği için, kuru temizleme esnasında  lekenin giderilmesi oldukça zorlaşacaktır. Kesinlikle kuru temizleme öncesi ütü yapılmaması gerekmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda ilerlendiği taktirde, kuru temizleme işlemi başarıyla gerçekleştirildiği gibi, ürünlerin uzun yıllar koruması da  sağlanmış olacaktır.

Ataşehir kuru temizleme

Ataşehir kuru temizleme, firması olan drynişantaşı, kuru temizleme haricinde  ataşehir halı yıkama, yerinde koltuk ve perde yıkama gibi hizmetler de  sunmaktadır. Müşteri memuniyetini en üst düzeyde tutan firmamız, yıllardır sektörde önlüğünü korumaktadır.